Odbojka - mladići i djevojke

Autor: Kristina Grabar, 2. 3. 2015.

Školski športski savez Varaždinske županije organizirao je županijsko natjecanja Školskih sportskih društava srednjih škola u ODBOJCI za MLADIĆE. Natjecanje se održalo 27.01.2015.godine u sportskoj dvorani Prve gimnazije Varaždin s početkom u 09:00 sati.  Za titulu najbolje ekipe Školskog sportskog društva Varaždinske županije u odbojci za mladiće natjecale su se ekipe Druge gimnazije Varaždin, Prve gimnazije Varaždin i Elektrostrojarske škole Varaždin.

Ostvareni plasman:

1.mjesto: Prva gimnazija Varazdin

2.mjesto: Druga gimnazija Varazdin

3.mjesto: Elektrostrojarska skolaVarazdin

Također 28.01.2015.godine u sportskoj dvorani Prve gimnazije organizirano je i županijsko natjecanje Školskih sportskih društava srednjih škola u ODBOJCI za DJEVOJKE.  Za titulu najbolje ekipe Školskog sportskog društva Varaždinske županije u odbojci za djevojke natjecale su se ekipe Druge gimnazije Varaždin, Prve gimnazije Varaždin, Gospodarske škole Varaždin, Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin i Srednje škole Ivanec.

Ostavreni plasman:

1.mjesto: Prva gimnazija Varazdin

2.mjesto: Srednja skola Ivanec

3.mjesto: Gospodarska skolaVarazdin

4.mjesto: Druga gimnazije Varaždin

5.mjesto:Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škole Varaždin

Izvještaj s natjecanja možete pogledati na www.sssvz.hr

Za Drugu gimnaziju Varaždin nastupali su:

Mladići: Sandro Meštrić, Karlo Novak, Filip Keček, Frano Vujović, Ivan Kušek, Ivan Kocijan, Damian Kukec, Emanuel Črnko, Borna Belaj, Dino Špoljar, Luka Domjan, Martin Minđek

Djevojke:  Ana Novak, Iva Horvat, Margareta Oštarjaš, Ivona Jerešić, Marija Jakopec, Ivana Cerovec, Vedrana Cerovec, Magdalena Vujasinović, Ela Marković,  Ana Marija Galeković, Simona Knapić

Voditelji: Dario Kos, prof. i Marijan Andrović,prof.

ČESTITAMO!