POZIV NA RAZGOVOR

Autor: Administrator , 20. 10. 2022.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 3. listopada 2022. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Druge gimnazije Varaždin za radno mjesto nastavnika/ce sociologije - 1 izvršitelj (M/Ž), neodređeno, nepuno radno vrijeme, objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR

Razgovor (intervju) kandidata s Povjerenstvom održat će dana 21. listopada 2022. godine, s početkom u 12.00 sati, u Drugoj gimnaziji Varaždin, u uredu ravnateljice (prvi kat zgrade).

Nakon provedenog testiranja kandidata Povjerenstvo objavljuje, prema ostvarenom ukupnom broju bodova iz pisanog testa,  slijedeću

RANG LISTU

Redni broj

Prezime i ime podnositelja prijave

Ukupan broj bodova

Zadovoljio/ nije

zadovoljio

Ana Marija Balent Žemlić

8,5

Teodora Gerbus

8,5

Lucija Radmanić

Sanela Đurkan Kompari

7,5

Matea Želimorski

Nije zadovoljila

Na razgovor se pozivaju  slijedeći kandidati koji su zadovoljili na testiranju:

Redni broj

Prezime i ime  kandidata

Ana Marija Balent Žemlić

Teodora Gerbus

Lucija Radmanić

Sanela Đurkan Kompari

Kandidat  koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom  natječaja.

Kandidat pristupa razgovoru prema ostvarenom ukupnom broju bodova.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat na razgovoru zadovoljio ako je ostvario o najmanje 5 bodova od ukupno 10 mogućih bodova.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i intervjuu.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata

Priloženi dokumenti:
Poziv_na_razgovor_nakon_pisanog_SOC.docx (25.39 KB)