ODBOJKAŠI TREĆI U REGIJI!

Autor: Zdravka Grđan, 29. 3. 2012.

Proteklog ponedjeljka 26. ožujka 2012. godine zlatni odbojkaši Druge gimnazije Varaždin  nastupili su na regionalnom natjecanju iz odbojke u Koprivnici. Škola domaćin bila je gimnazija " Fran Galović". Postigli su treće mjesto i tim rezultatom naši odbojkaši ostvarili su povijesni uspjeh za Drugu gimnaziju. ČESTITAMO!

Polufinalni meč naši odbojkaši nesretno su izgubili rezultatom 2:0 u setovima protiv Gimnazije Fran Galović.

Ključni moment u igri dogodio se kod rezultata 24:24 u prvom setu kad se došlo do nesretne ozljede mladog hrvatskog reprezentativca iz 1S razreda Luke Somođia koji zbog ozljede nije mogao nastaviti susret.

Nakon toga naši odbojkaši su se grčevito borili ali na kraju nisu uspjeli izboriti finale.

Za treće mjesto naši odbojkaši pobijedili su srednju školu iz Slatine rezultatom 2:0 u setovima.

Ovim rezultatom naši odbojkaši ostvarili su povijesni uspjeh za našu školu.

Prvi puta u povijesti  bivše Tekstilne i nove Druge gimnazije nastupili su na regionalnom natjecanju i osvojili odlično treće mjesto.

Prvo mjesto osvojili su odbojkaši iz Tehničke škole Čakovec pobijedivši u finalu domaćina 2:1 u setovima.

Ovim putem zahvaljujemo se i domaćinu iz Koprivnice na odlično organiziranom domaćinstvu.

Čestitamo odbojkašima i pozivamo druge sportaše iz drugih sportova da ih slijede! Nogomet? Rukomet? Košarka?

Za Drugu gimnaziju nastupali su: Luka Somođi, Karlo Novak, Benjamin Mrkušič, Mateo Pocedulić (kapetan), Igor Radunković, Matija Balažinec,Marko Komes, Luka Habunek, Vjeran Hukić, Toma Ilčić, David Benjak, Matej Ilčić.

Voditelj ekipe: prof. Dario Kos

Priloženi dokumenti: