preskoči na sadržaj
Vijesti

PRVI RAZREDI - POPIS UČENIKA PO RAZREDNIM ODJELJENJIMA

Učenici prvih razreda u školskoj godini 2012./2013. formirani su u 6 razrednih odjela.

4 razreda - opća gimnazija ( A, B, C i D razred)

1 razred - opća gimnazija za sportaše ( S razred)

1 razred - prirodoslovno-matematička gimnazija ( E razred)

 

U nastavku slijedi konačan popis učenika raspoređenih u razrede.


RAZRED:              I  A

PROGRAM:        OPĆA GIMNAZIJA

RAZREDNIK:      Plačko Mladen, prof.

R.

m/ž

IME

PREZIME

  1.  

ž

Helena

Bogović

  1.  

ž

Lucija

Cikač

  1.  

ž

Petra

Copak

  1.  

ž

Katja

Cupar

  1.  

ž

Kristina

Đurman

  1.  

ž

Dijana

Eršeg

  1.  

ž

Ivona

Galić

  1.  

ž

Melani

Gavrić

  1.  

ž

Terezija

Gerbus

  1.  

ž

Tara

Golubić

  1.  

ž

Lana

Gregurek

  1.  

ž

Eva

Hohnjec

  1.  

m

Ivan

Horvat

  1.  

ž

Maja

Horvatić

  1.  

m

Dario

Hrastić

  1.  

ž

Lucija

Jakop

  1.  

ž

Lucija

Jalžabetić

  1.  

ž

Sanja

Jelušić

  1.  

ž

Mateja

Ježovita

  1.  

ž

Ana

Kos

  1.  

m

Igor

Košmerl

  1.  

ž

Elena

Medved

  1.  

ž

Simona

Peremin

  1.  

m

Karlo

Prikratki

  1.  

m

Ivan

Runac

  1.  

ž

Mihaela

Sačić

  1.  

m

Patrick

Santrač

  1.  

ž

Ivona

Slunjski

  1.  

ž

Patricija

Solar

  1.  

ž

Melanija

Stankus

  1.  

m

Marin

Tuđan

  1.  

m

Leonardo

Vinković

                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

RAZRED:            I B

PROGRAM:        OPĆA GIMNAZIJA

RAZREDNIK:      Ostrički Jasminka, prof.

 

R.

m/ž

IME

PREZIME

  1.  

ž

Ines

Benko

  1.  

m

Tomislav

Bobek

  1.  

ž

Petra

Cesar

  1.  

ž

Doroteja

Dežđek

  1.  

ž

Irena

Dragičević

  1.  

m

Filip

Erdelja

  1.  

m

Mislav

Habulin

  1.  

ž

Petra

Hohnjec

  1.  

ž

Marija

Jakopec

  1.  

ž

Andreja

Jurišić

  1.  

ž

Anamarija

Kuček

  1.  

m

Antun-Gustav

Kos

  1.  

ž

Lorena

Kovačić

  1.  

ž

Helena

Kukec

  1.  

ž

Sara

Lončarić

  1.  

m

Dinko

Magić

  1.  

ž

Dorotea

Martinec

  1.  

ž

Manuela

Matak

  1.  

ž

Lucija

Novoselec

  1.  

ž

Ivana

Soldatek

  1.  

ž

Rahela

Šanjek

  1.  

ž

Petra

Tečić

  1.  

m

Deni

Terzić

  1.  

ž

Stella Maria

Varga

  1.  

m

Antonio

Vrbanec

  1.  

ž

Karmen

Vujasinović

  1.  

ž

Paula

Žmegač

  1.  

ž

Tamara

Žmegač

                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

RAZRED:            I  C

PROGRAM:        OPĆA GIMNAZIJA

RAZREDNIK:      Novaković Tea, prof.

 

R.

m/ž

IME

PREZIME

  1.  

ž

Karla

Aračić

  1.  

ž

Hana

Bedeković

  1.  

ž

Tea

Bešvir

  1.  

ž

Veronika

Borak

  1.  

ž

Iva

Breški

  1.  

ž

Dora

Brlek

  1.  

m

Nikola

Copak

  1.  

ž

Silvia

Đuranec

  1.  

ž

Lana

Habuš

  1.  

m

Mateo

Ivec

  1.  

ž

Lorena

Jarnec

  1.  

ž

Lea

Juričić

  1.  

ž

Simona

Knapić

  1.  

m

Danijel

Kovačić

  1.  

ž

Leona

Kušter

  1.  

ž

Ela

Marković

  1.  

m

Edi

Martinez

  1.  

m

David

Mašić

  1.  

ž

Lucia

Hergotić

  1.  

m

Ivan

Mihaljek

  1.  

ž

Mirjam

Nižetić

  1.  

ž

Ana

Novak

  1.  

ž

Paula

Novosel

  1.  

ž

Lorena

Ognjanović

  1.  

m

Matija

Puškadija

  1.  

m

Filip

Rašić

  1.  

ž

Oriana

Ribić

  1.  

ž

Monika

Šoštarić

                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

RAZRED:            I  D

PROGRAM:        OPĆA GIMNAZIJA

RAZREDNIK:      Zrna Marko, prof.

 

R.

m/ž

IME

PREZIME

  1.  

ž

Nikolina

Brckan

  1.  

m

Luka

Brezovec

  1.  

m

Dominik

Cestar

  1.  

ž

Helena

Đurin

  1.  

m

Dominik

Grudiček

  1.  

m

Stjepan

Hajduk

  1.  

m

Mihael

Harmicar

  1.  

ž

Nikolina

Hrgar

  1.  

ž

Valentina

Hruškar

  1.  

ž

Dorotea

Ivančić

  1.  

ž

Sara

Kišić

  1.  

ž

Jelena

Kontrec

  1.  

ž

Sabina

Križanić

  1.  

ž

Jelena

Kućar

  1.  

ž

Sandra

Kuzmić

  1.  

ž

Lucija

Mlinarek

  1.  

ž

Željka

Mumlek

  1.  

ž

Tina

Petrić

  1.  

ž

Antonia

Piškor

  1.  

ž

Helena

Pongrac

  1.  

ž

Laura

Pongrac

  1.  

ž

Lea

Purgar

  1.  

ž

Ana

Sakač

  1.  

m

David

Šanjek

  1.  

ž

Iva

Vidaković

  1.  

ž

Maja

Vusić

  1.  

ž

Veronika

Zidarić

  1.  

m

Antonio

Zrno

                                                                                                           

 

RAZRED:            I E

PROGRAM:        PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA

RAZREDNIK:      Horvat Višnja, prof.

R.

m/ž

IME

PREZIME

  1.  

ž

Katarina

Ban

  1.  

m

Tomislav

Ban

  1.  

m

Bruno

Borovec

  1.  

m

Dino

Božić

  1.  

ž

Sandra

Dreven

  1.  

m

Matej

Đuras

  1.  

ž

Klara

Friščić

  1.  

ž

Darija

Gavez

  1.  

m

Tomislav

Gredelj

  1.  

m

Dario

Grgec

  1.  

ž

Irena

Habunek

  1.  

ž

Ema

Hofer

  1.  

m

Robert

Horvat

  1.  

m

Domagoj

Hostnjak

  1.  

ž

Maja

Ipša

  1.  

ž

Elena

Jurak

  1.  

m

Miljenko

Korpar

  1.  

ž

Vinka

Kovač

  1.  

ž

Ella

Krizman

  1.  

m

Filip

Lacković

  1.  

m

Lovro

Lesičar

  1.  

ž

Višnja

Levanić

  1.  

m

Luka

Milošević

  1.  

ž

Laura

Možanić

  1.  

m

Edi

Pavišić

  1.  

m

Domagoj

Plantak

  1.  

m

Leon

Raštegorac

  1.  

m

Filip

Šipek

  1.  

m

Romano

Topolko

  1.  

m

Marin

Vlahović

  1.  

m

Edi

Vugrinec

 

 

 

 

 

 

                        

RAZRED:            I  S

PROGRAM:        OPĆA GIMNAZIJA (ZA SPORTAŠE)

RAZREDNIK:      Hrgar Marko, prof.

R.

m/ž

IME

PREZIME

  1.  

m

Matija

Andrašec

  1.  

m

Bernard

Barač

  1.  

m

Luka

Domjan

  1.  

ž

Dora

Gredelj

  1.  

ž

Nera

Hainš

  1.  

m

Andreas

Herman

  1.  

ž

Lucia

Hojski

  1.  

ž

Iva

Horvat

  1.  

ž

Laura

Kelemen

  1.  

m

Ivan

Kocijan

  1.  

m

Igor

Korpar

  1.  

m

Damian

Kukec

  1.  

m

Lovro

Lukavečki

  1.  

ž

Ivana

Lusavec

  1.  

m

Martin

Malez

  1.  

m

Emanuel

Melnjak

  1.  

ž

Tanja

Mravlinčić

  1.  

ž

Ozana

Obad

  1.  

m

David

Paska

  1.  

m

Bruno

Premužaj

  1.  

m

Valerio

Puškadija

  1.  

m

Leon-Leonardo

Ružić

  1.  

m

Tin

Sanjković

  1.  

m

Vedran

Sraga

  1.  

m

Lino

Struški

  1.  

m

Andro

Svaty

  1.  

m

Marko

Šarić

  1.  

m

Borna

Tkalčec

  1.  

ž

Tena

Tomašić

  1.  

ž

Stela

Vrček

  31.

ž

Tia

Vugrinec

  32.

m

Frano

Vujović

 

 

U Varaždinu, 27.08.2012.

Ravnateljica

Zdravka Grđan, prof.



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Zdravka Grđan   datum: 27. 8. 2012.

Tražilica

Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Korisni linkovi




preskoči na navigaciju