"Viceprvakinje" i prvaci u nogometu

U dvorani „Graberje“ održano je Županijsko natjecanje za djevojke i mladiće u nogometu.

Prvo su učenice u polufinalu rezultatom 3:2 svladale Srednju školu iz Maruševca. Finalni susret učenice Druge gimnazije odigrale su s rezultatom 3:2 protiv Prve gimnazije. Tako su učenice ostvarile odličan rezultat.

Igračima NK Varaždin, MNK Fotex i MNK Marof, odličan nogomet i malonogometne vještine prikazali su mladići Druge gimnazije. U polufinalu su pobjedom od 2:1 svladali Prvu gimnaziju.  U finalnom susretu mladići su svladali Gospodarsku školu rezultatom 4:1.

Prvim mjestom mladići su se plasirali na poludržavnu završnicu u Koprivnici/Čakovcu gdje će pokušati izboriti finale ŠŠD u Poreču.

Veliku podršku ekipe su imale i s tribina gdje je finalne susrete  pratio velik broj učenika i profesora Druge gimnazije Varaždin.

Za Drugu gimnaziju nastupili su:                                                                                                          djevojke: Lucia Nježić, Stela Vrček, Laura Kelemen, Dora Gredelj, Lorena Meić, Lucija Domjan, Ana Marija Galeković, Magdalena Hrženjak, Iva Horvat

mladići: Marko Rog, Filip Borak, Nikola Kranjčec, Matej Majetić, Domagoj Hranilović, Neven Đurasek, Josip Šestak, Dario Bogomolec, David Magdić, Marko Galoši, Dino Božić, Ivan Ptiček, Sandro Meštrić.

Voditelj ekipa: Dario Kos, prof. TZK.

ČESTITAMO!!!!!

objavio: Kristina Grabar   datum: 2. 12. 2013.