PRIJEVOZ UČENIKA

Autor: Darko Maltar, 4. 9. 2014.

Objavljujemo detaljnije informacije o sufinanciranju međumjesnog javnog prijevoza za redovite učenike srednjih škola.

Ravnateljica:

Zdravka Grđan, prof.

Poštovani učenici i roditelji;

Sukladno odluci Vlade RH u privitcima možete pročitati sve dokumente vezane uz sufinanciranje prijevoza za učenike srednjih škola u razdoblju rujan-prosinac 2014. godine. Molimo da pažljivo proučite dokumente, i načine na koje se može ostvariti pravo na sufinanciranje, kao i potrebne  uvjete za ostvarenje.

Učenici-putnici koji su ove školske godine upisani u prvi razred i udovoljavaju uvjetima prvog će dana nastave na satu razrednog odjela od razrednika dobiti svoje potvrde za prijevoz (na temelju ankete provedene na dan upisa) ovjerene od strane Druge gimnazije Varaždin.  Nakon što roditelji popune svoj dio potvrde učenici prvih razreda mogu kupiti karte kod prijevoznika. (HŽ – samo  na blagajni kolodvora Varaždin, Ludbreg i Ivanec)

Ostali učenici-putnici polaznici drugih, trećih i četvrtih razreda koji su koristili prijevoz prošle školske godine potvrde ne trebaju i mogu kupiti karte bez novih potvrda na temelju iskaznice prijevoznika koju već posjeduju. Iznimno ukoliko je došlo do neke promjene koja je navedena u priloženim dokumentima učenici moraju u tajništvu škole podići i ispuniti nove potvrde da bi ostvarili to pravo.

Mole se svi učenici da svaku promjenu što se tiče prijevoza (promjena relacije ili prijevoznog sredstva kao i promjene boravišta i prebivališta) jave u tajništvo škole.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_Autobusni_promet.pdf (232.94 KB)