ČESTITKA POVODOM PROGLAŠENJA NAJBOLJOM UČENICOM ZAVRŠNIH RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE U ŠKOLSKOJ GODINI 2014./2015.

Draga Maja,

iznimna mi je čast i zadovoljstvo u svoje osobno ime i u ime svih učenika, profesora i  djelatnika Druge gimnazije Varaždin te članova Školskog odbora uputiti ti iskrene čestitke i pohvale na tvom iznimnom rezultatu. Tvoji uspjesi i priznanja na ponos su svima nama, tvojoj školi Drugoj gimnaziji Varaždin i Varaždinskoj županji.

Čestitke upućujem tvojim roditeljima i cijeloj obitelji, jer podrška i ljubav  roditelja je neiscrpan izvor snage.

Znanja i kompetencije stjecala si marljivo i odgovorno kroz svoje osnovno i srednjoškolsko obrazovanje, vjerujući u sebe i svoje potencijale uz svoje učitelje, profesore, mentore, prijatelje. Školski dani nose sa sobom razne izazove, a ti si dokaz ustrajnosti i dosljednosti mlade intelektualke koja ima postavljene ciljeve, a radom, sustavnim učenjem i velikom motivacijom i ljubavlju prema onome što radiš postigla si iznimne rezultate. Kruna radosti je pobjeda u izboru za najboljeg učenika završnih razreda srednjih škola Varaždinske županije, odlukom župana g. Predraga Štromara i Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu i sport Varaždinske županije. Iskreno vjerujem u tebe i želim ti da na profesionalnom putu i dalje postižeš lijepe i zavidne  rezultate. Tvoja iznimna osobnost, temperament, skromnost, pozitivna i kreativna energija, mladenačka vanjska i unutarnja ljepota, vjera u budućnost i velika želja za znanjem neka i nadalje budu odlike na tvom životnom putu.

Od srca ti želim sve najbolje i puno uspjeha u novoj studentskoj karijeri i budućim osobnim i profesionalnim životnim domenama.

U Varaždinu, 02. srpnja 2015.

Zdravka Grđan, prof.

objavio: Administrator   datum: 2. 7. 2015.

« Studeni 2018 »